co nowego?

„FIRMA S DUŠÍ A SRDCEM” – KONFERENCE PRO LIDI, KTEŘÍ V SOBĚ NAŠLI ODVAHU

24. října t.r. jsem během Mezinárodní konference „Společnost se srdcem a duší“ v Polském divadle hovořil o tom, jak se stát vědomým lídrem a jakou roli tento zastává v organizaci, a o tom, jak se inspirovat vědomím, změnit podmínky a vytvořit díky tomu lepší svět.

Ve světě, ve kterém je člověk více objektem než subjektem, se naslepo ženeme za svými cíli. Fungujeme mechanicky podle navyklých schémat. Plníme požadavky ostatních a zapomínáme na vlastní touhy a potřeby. Velmi často rozvíjíme intelekt, ale přitom zapomínáme na to nejdůležitější – na SRDCE. Nenasloucháme sami sobě. Nicméně najít zdroj vlastní síly, radosti a lásky stojí za to. Objevit energii, která nás žene výš a dál a současně neblokuje.

Pamatujte, že struktury a svět nezměníte, ale můžete změnit sama sebe, a tak změnit struktury a svět. Stačí začít naslouchat sobě, poznat a objevit svůj potenciál. Objevte v sobě dovednosti, které vás dovedou k úspěchu v každé oblasti života. Nezapomeňte, že často nemůžete změnit to, co děláte, ale vždy můžete změnit způsob, jakým to děláte…


Uložit odkaz do záložek.