co nowego?

„FIRMA Z DUSZĄ” – KONFERENCJA DLA LUDZI, KTÓRZY MAJĄ W SOBIE ODWAGĘ

24 października br. podczas Międzynarodowej Konferencji „Firma z duszą” w Teatrze Polskim opowiadałem o kształtowaniu się świadomego lidera i jego roli w organizacji oraz o tym, jak inspirować świadomością, zmieniać otoczenie i tworzyć dzięki temu lepszy świat.

W świecie, w którym człowiek jest bardziej przedmiotem niż podmiotem, gonimy w dążeniu do realizacji celów na oślep. Działamy mechanicznie według przyjętych schematów. Spełniamy żądania innych osób, zapominając o swoich pragnieniach i potrzebach. Bardzo często rozwijając intelekt, zapominamy o najważniejszym – SERCU. Nie słuchamy siebie. Warto jednak odnaleźć źródło swojej siły, radości i miłości. Wydobyć tę energię, która napędza do działania, a nie blokuje.

Pamiętaj, nie zmienisz organizacji i świata, ale możesz zmienić siebie i poprzez tę zmianę zmieniać organizację i świat. Wystarczy wsłuchać się w siebie, poznać i wydobyć swój potencjał. Odkryć te umiejętności, które doprowadzą Cię do sukcesu w każdej dziedzinie życia. Pamiętaj, często nie możesz zmienić tego, co robisz, ale zawsze możesz zmienić sposób, w jaki to robisz…